• Każdy użytkownik, który zapomniał hasła może samodzielnie poprosić o przypomnienie klikając „Przypomnij hasło” a następnie wpisując taki adres e-mail, którego używa przy logowaniu. Na skrzynkę przyjdzie specjalny e-mail pozwalający ustawić nowe hasło.

 • Przy logowaniu pojawia się komunikat: Nie masz licencji na produkt lub licencja została zablokowana. kod błędu: 2000

 

Użytkownik loguje się za pomocą nieprawidłowej strony lub z nieaktualnego linku. Należy zalogować się ze strony www.logowanie.lex.pl podając swój mail i hasło.

 

 • Przy logowaniu pojawia się komunikat: Nie masz licencji na produkt lub licencja została zablokowana. kod błędu: 3000

  Wskazany błąd informuje, że użytkownik wprowadza błędny login bądź hasło. Należy skorzystać z opcji zmiany hasła poprzez kliknięcie w przycisk „Przypomnij hasło”.
  Po zmianie hasła, proszę wejść na stronę logowanie.lex.pl i jeżeli pola do logowania są wypełnione proszę usunąć ich zawartość i wprowadzić ręcznie login oraz nowe hasło.

 

 • Przy logowaniu pojawia się komunikat: Zbyt wiele nieudanych prób logowania. Konto zostało zablokowane. Aby odblokować konto, sprawdź swoją pocztę e-mail i postępuj według wskazówek. Jeżeli wiadomość e-mail nie dotarła na Twoją pocztę, skorzystaj z procedury dostępnej tutaj.
  kod błedu: 1010

  Wskazany błąd informuje, że użytkownik wprowadzał pięciokrotnie błędne hasło do logowania. Aby odblokować konto, należy skorzystać z procedury przesłanej na adres mailowy użytkownika.